WVV - Hallenplan

22.01.2022 - Hopsagasse
HV: 09:00-18:00: Kulhanek / Sokol V
HV: 18:00-22:00: ÖVV-hotvolleys
ZeitFeld 1ZentralfeldFeld 4
10:30
18m | 2109
Sokol V/1
VV Döbling 1
18m | 2108
hotvolleys 1
vtr 1
12:00
18m | 2107
VV Döbling 2
Sokol V/1
14:00
HLL | 1029
U-Favoriten 1
Simmering 1
HCUP | HC48
Sokol V/2
VV Döbling 2
16:30
HLL | 1030
UAB 1
hotvolleys 2
DLL | 4028
WU 1
vtr 4
19:30
H2Gr2 | k196
hotvolleys 1
Döbling 1
22.01.2022 - PAHO
HV: 08:00-14:00: Karnholz / Tigers
HV: 14:00-22:00: Kremser/Marinkovic/Steier / UAB
ZeitFeld 1Feld 2
09:30
18w | 5410
Simmering 1
vtr 1
18w | 5417
hotvolleys 1
Tigers 1
11:00
18w | 5414
UWW 1
Simmering 1
18w | 5416
volley16/2
hotvolleys 1
12:30
18w | 5412
vtr 1
UWW 1
18w | 5418
Tigers 1
volley16/2
14:30
16w | 5710
hotvolleys 1
UAB 1
16w | 5709
Simmering 1
Tigers 1
16:30
DQ1 | 4105
vtr 7
Kagran 1
DQ2 | 4209
Asian 1
vtr 5
19:00
DLL | 4029
UAB 2
volley16/1
DLL | 4031
Tigers 1
vtr 2
23.01.2022 - Alt Erlaa
HV: 08:00-14:00: Kvasnovski / VC Simm
HV: 14:00-22:00: Dejanovic/Huber T. / UAB
ZeitFeld 1Feld 2
09:30
14w1 | 7602
Simmering 1
volley16/1
14w1 | 7601
hotvolleys 1
UAB 1
10:30
14w1 | 7603
UWW 1
Simmering 1
14w1 | 7604
UAB 1
volley16/1
11:30
14w1 | 7606
hotvolleys 1
UWW 1
14w1 | 7605
Simmering 1
UAB 1
13:00
16w | 5711
Tigers 1
Ex_YU 1
16w | 5712
volley16/1
Simmering 1
14:30
16w | 5713
UAB 1
Tigers 1
16w | 5714
Ex_YU 1
volley16/1
16:30
DLL | 4030
UAB 2
UWW 1
DQ2 | 4208
WU 2
UWW 3
19:00
DQ1 | 4104
UAB 1
UWW 2
DLL | 4033
volley16/1
WU 1
23.01.2022 - Hopsagasse
HV: 08:00-15:00: Wolf Lisa / vtr
HV: 15:00-20:00: Marinkovic / _WVV_
HV: 15:00-19:00: ÖVV-Döbling
ZeitFeld 1ZentralfeldFeld 4
09:30
14m1 | 3301
Sokol V/1
vtr 1
14m1 | 3302
VV Döbling 1
hotvolleys 1
11:00
14m1 | 3303
vtr 1
hotvolleys 1
14m1 | 3304
Sokol V/1
VV Döbling 1
12:30
16m | 2407
VV Döbling 2
Sokol V/1
16m | 2406
VV Döbling 1
vtr 1
14:30
20m1 | 1804
Sokol V/1
hotvolleys 1
DQ1 | 4109
Simmering 2
vtr 3
17:00
HCUP | HC49
hotvolleys 2
Simmering 1
HLL | 1031
vtr 3
VV Döbling 2
DCUP | DC39
vtr 4
Tigers 1
29.01.2022 - PAHO
HV: 08:00-14:00: Deskaj Arton / vtr
HV: 14:00-20:00: Karnholz / Tigers
ZeitFeld 1Feld 2
09:30
16m | 2408
hotvolleys 1
VV Döbling 1
16m | 2410
vtr 1
VV Döbling 2
11:00
16w | 5715
Simmering 1
hotvolleys 1
20w | 5136
UWW 1
vtr 1
12:30
20w | 5131
Tigers 1
UAB 1
20w | 5135
Simmering 1
UWW 1
14:30
DQ2 | 4205
Tigers 2
WU 2
DCUP | DC49
V 33
V 35
17:00
DLL | 4026
Tigers 1
vtr 4
HLL | 1036
vtr 3
U-Favoriten 1
29.01.2022 - Tellgasse
HV: 14:00-18:00: ÖVV-Döbling
HV: 18:00-21:00: _WVV_
ZeitFeld 1ZentralfeldFeld 2
15:30
H2Gr2 | k202
Döbling 1
VBK Klag.2
18:30
HLL | 1035
Tigers 1
VV Döbling 2
HLL | 1033
Simmering 1
hotvolleys 2
30.01.2022 - Alt Erlaa
HV: 08:00-13:00: Rimacek / hotvolleys
HV: 13:00-22:00: _WVV_
ZeitFeld 1Feld 3Feld 2
09:30
15w1 | 7101
hotvolleys 1
Tigers 1
15w1 | 7102
volley16/1
UAB 1
10:30
15w1 | 7103
UAB 1
UWW 1
15w1 | 7104
volley16/1
Simmering 1
11:30
15w1 | 7105
UWW 1
Tigers 1
15w1 | 7106
Simmering 1
hotvolleys 1
13:30
DCUP | DC45
UWW 2
vtr 8
DQ2 | 4204
volley16/2
Tigers 2
DCUP | DC46
WU 2
vtr 5
16:00
DCUP | DC52
UWW 1
UAB 2
DCUP | DC48
vtr 7
Simmering 2
18:30
DCUP | DC51
S 33
S 34
DCUP | DC47
S 39
UAB 1
30.01.2022 - Tellgasse
HV: 08:00-13:00: Kheil / Döbling
HV: 13:00-22:00: _WVV_
ZeitFeld 1Feld 2
09:30
15m1 | 3001
VV Döbling 1
VV Döbling 2
15m1 | 3002
hotvolleys 1
Sokol V/1
10:30
15m1 | 3003
Tigers 1
vtr 1
15m1 | 3004
Sokol V/1
VV Döbling 1
11:30
15m1 | 3005
vtr 1
hotvolleys 1
15m1 | 3006
VV Döbling 2
Tigers 1
13:30
HCUP | HC50
Segromy 1
vtr 4
HCUP | HC51
UAB 1
U-Favoriten 1
16:00
HCUP | HC46
Tigers 1
hotvolleys 3
HCUP | HC47
vtr 3
Sokolverband 1
18:30
HCUP | HC45
Aufschlag 1
SVCN 1
HCUP | HC52
Sokol V/3
vtr 2
05.02.2022 - Hopsagasse
ZeitZentralfeld
17:00
H2Gr2 | k206
vtr 1
Akad.Graz
19:30
H2Gr2 | k209
hotvolleys 1
Wr.Neustadt
12.02.2022 - Alt Erlaa
ZeitZentralfeld
15:30
H2Gr2 | k215
Döbling 1
vtr 1
20.02.2022 - Alt Erlaa
ZeitZentralfeld
16:00
H2Gr2 | k219
vtr 1
Aich-dob/2
20.02.2022 - Hopsagasse
ZeitZentralfeld
16:00
H2Gr2 | k222
hotvolleys 1
Liebenau